KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15362079
nr 1536 2079
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 118/260, bladets mått: 36x31, oramad, skadad
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:36:40
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
24 apr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson